PROFILAKTYKA

Profilaktyka uzależnien jest działalnością zapobiegawczą obejmującą całą gamę różnorodnych, zdrowotnych i społecznych zagrożeń związanych z używaniem œśrodków psychoaktywnych; więcej:

                                                                                                                        Program wczesnej inrewencji dla młodych osób uzywających narkotyków, więcej;

Pomoc psychologiczno pedagogiczna ma  wspierać dziecko w:rozpoznawaniu  indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ,rozpoznawaniu możliwości psychofizycznychu;zaspokajaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych  i edukacyjnych. Wspierać rodzica w skutecznym wychowaniu; więcej:

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Terapia uzależnienia pozwala na uporządkowanie i wypracowanie radzenia sobie we wszystkich istotnych sferach życia: życie uczuciowe, duchowe, relacje z ludźmi, zdrowie. Tego typu postępowanie zatrzymuje postęp choroby i sprawia, że jakość życia osoby uzależnionej znacznie się poprawia; więciej;

CANDIS to indywidualny, krótkoterminowy program terapeutyczny dla osób mających problemy z powodu używania marihuany lub haszyszu. W programie mogą uczestniczyć osoby powyżej 16 roku życia, które chciałyby ograniczyć lub zrezygnować z używania konopi.

 

PSYCHOTERAPIA

Psychoterapia pomaga wielu osobom w radzeniu sobie z zaburzeniami psychicznymi i/lub emocjonalnymi, jest metodą leczenia i wspomagania rozwoju polegającą na intencjonalnym oddziaływaniu na psychikę człowieka za pomocą technik i narzędzi psychologicznych:     więcej:

 

 

Lek. med. Krzysztof Sołowiej

tel. 602 398 889  po godz. 14.00

www.cozl.eu

www.cmmedicos.pl

 

Specjalista Chirurgii Onkologicznej

 

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Zatrudniony od 1995 roku w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Obecnie na stanowisku starszego asystenta Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Poprzednie miejsca pracy to: I szpital Wojskowy w Lublinie, Szpital im. Jana Bożego w Lublinie, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.

Umiejętności zawodowe: zabiegi chirurgii onkologicznej, diagnostyka USG piersi, brzucha, tarczycy, zakładanie portów naczyniowych.

Leczenie za pomocą tzw. wszywek alkoholowych to jedna z metod leczenia alkoholizmu, zaliczana do terapii awersyjnych. Najbardziej popularne w Polsce i powszechnie aplikowane wszywki zawierają substancję czynną – disulfiram. Wszywka alkoholowa to nic innego, jak tabletka przeznaczona do implantacji podskórnej. Lek, łącząc się z alkoholem, wywołuje liczne negatywne i groźne dla zdrowia i życia reakcje organizmu. Disulfiram w formie wszywki podskórnej działa około ośmiu miesięcy.

Krzysztof Sołowiej - ZnanyLekarz.pl

www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl
e- terapia,terapia uzależnień lublin, nie uciekaj, Paweł Wójcik, Janusz Koczberski, terapia uzależnień,